Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Powrót z pracy mełgiewska-węglin 3godz. Z tego co widziałem to wszędzie ruch blokowały jeb... TIRy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj koleżanko mylisz się Na wsi mniej odśnieżają, ale jak już coś jedzie, to jedzie. A w mieście stoją pługi, bo im durne paniusie w spódnicach i jeszcze durniejsze "paniusie" w spodniach (te co to w lecie z piskiem spod świateł ruszają w swoich pięknych, ospoilerowanych, 15-to letnich furach) drogę zastawiają. Lublin to specyficzne miasto na górkach. Przyzwyczajmy się, bo nigdy po nim się nie będzie dawało zimą jeździć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za paraliż komunikacyjny odpowiadają wladze miasta więc równieź "likwidator Żuk" Wczoraj likwidacja cukrowni, jutro likwidacja Lublina - taki model sprawowania rządów zgotuje nam krzysztof żuk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kieorwca napisał:
Oj koleżanko mylisz się Na wsi mniej odśnieżają, ale jak już coś jedzie, to jedzie. A w mieście stoją pługi, bo im durne paniusie w spódnicach i jeszcze durniejsze "paniusie" w spodniach (te co to w lecie z piskiem spod świateł ruszają w swoich pięknych, ospoilerowanych, 15-to letnich furach) drogę zastawiają. Lublin to specyficzne miasto na górkach. Przyzwyczajmy się, bo nigdy po nim się nie będzie dawało zimą jeździć.
zgadzam się w 100% ja dziś obserwowałem jak kopią się na miejskich parkingach pod blokiem.Boże co to był za widok:) paniusia w szpilach , lub jakiś Palant bez czapki wyżelowany na letnich oponach chcieli wyjechać z parkingu przez zaspę...lepsze niż najlepsza komedia...a trwało to ok godziny ...a wystarczyło wziąść łopatę 5 min kopania i po sprawie. Na co liczycie ze ktoś wam odśnieży spod własnych samochodów? nieroby !!! których nawet nie potraficie dobrze zaparkować tylko zajmujecie 2-3 miejsca na parkingu.I taka szarańcza wyjedzie na ulice i przez to takie korki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiecie jak trasa Lublin - Warszawa jest mozliwosc przejazdu ?? niestety ale musze jechac do pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lucjan napisał:
wiecie jak trasa Lublin - Warszawa jest mozliwosc przejazdu ?? niestety ale musze jechac do pracy
Dojedziesz, ale uważaj i nie szalej. Zapomnij o 4 biegu tak gdzieś do Kurowa Szerokiej i spokojnej drogi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktos wie co się dzieje na al. Kraśnickich? Mój chłopak od kilku godz stoi w korku,chce dojechac do opola lubelksiego a ponoc nic sie nie rusza:/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Czy ktos wie co się dzieje na al. Kraśnickich? Mój chłopak od kilku godz stoi w korku,chce dojechac do opola lubelksiego a ponoc nic sie nie rusza:/
Jeżeli twój chlopak nazywa się Krzysztof Żuk, niech poprosi policje o eskorte. A jeżeli tak nie jest, to no cóż, niech przygotuje się na takie warunki bo: "Samochody ŻUK nie boją się zlych dróg"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż. Kierowcy też swoje trzy grosze dokładają, bo jeżeli ktoś 29 listopada nie ma jeszcze opon zimowych, to jest to przykład braku odpowiedzialności, Ja się tylko dziwię, że wjazd do miasta wojewódzkiego Lublin, był dzisiaj zamknięty, bo nie słyszałem, żeby zamknięte zostały wjazdy do innych miast wojewódzkich. Spójrzmy prawdzie w oczy. Lublin od wielu lat jest najgorzej odśnieżanym miastem w Polsce. Gdyby na najważnieszych uliach miasta dzisiaj od rana pracowało tyle pługopiaskarek ile powinno pracować, to nie doszłoby do tych korków, które powstały. Władze miejskie nie wyciągną z tego żadnych wniosków. Może gdyy wszyscy Ci, którzy dzisiaj mieli uszkodzone samochody na skutek stłuczek, pozwali Miasto Lublin, to za kilka lat coś by się zmieniło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ggggggg napisał:
Oczywiście drogowcy byli przygotowani!!!!! - kurcze rano ani jednego pługa a trasy białe jak mleko. Świdnik Lublin tragedia. Łęczna- Lublin koszmar.
powrót busem Lublin Poniatowa. wyjazd. 14.55. w Poniatowej wysiadłam z busa o godz 18.10. bez komentarza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
karolla napisał:
powrót busem Lublin Poniatowa. wyjazd. 14.55. w Poniatowej wysiadłam z busa o godz 18.10. bez komentarza...
Twarda z ciebie dziołcha. Ja bym nie dał rady tak nie skomentować! Może pojedziemy jutro na piwko do Kazimierza? ps.Pojkedziemy PeKaEsem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szycha z ratusza napisał:
Jeżeli twój chlopak nazywa się Krzysztof Żuk, niech poprosi policje o eskorte. A jeżeli tak nie jest, to no cóż, niech przygotuje się na takie warunki bo: "Samochody ŻUK nie boją się zlych dróg"
hahahahahahahah, Krzysztof żuk nie ma z tym nic wspólnego, bo nie jest wogole w urzędzie miasta. Przecierz on prauje w ministerstwie skarbu więc nie chrzań, że to jego wina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Czy ktos wie co się dzieje na al. Kraśnickich? Mój chłopak od kilku godz stoi w korku,chce dojechac do opola lubelksiego a ponoc nic sie nie rusza:/
twój chlopak wróci do domu pusty jak wydmuszka dziś raczej na nic nie licz a jutro na chlamydie ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na letnich napisał:
To ja Ci odowiadam, że ok 10:00 wyszedłem z domu żeby zrobić zakupy na Bursztynowej i pod górkę nie mógł wyjechać samochód. Więc podszedłem do kierowcy aby pomóc mu wypchać samochód. Pojazd nie mógł wyjechać samodzielnie pomimo, że był na oponach zimowych. Więc k%rwa nie pird%l o zmianie opon na zimowe bo i one zawiodły.A nawet jakby miał letnie, to może jechał do warsztatu zmienić na zimowe i co ci do tego baranie. A po drugie sokole oko jak zobaczyłeś u innych użytkowników dróg że maja letnie opony? Tylko po tym, że tańcują na drodze? Gratuluję, idź do 4 edycji mam talent! "Umiem na odległość ocenić czy ktoś ma zimowe opony!" Wk%rwiłem się.
jak nie umiał jechac na zimowkach to znaczy ze gowno nie kierowca z niego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak ta droga nasza Poniatowa - Lublin to koszmar
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
jak nie umiał jechac na zimowkach to znaczy ze gowno nie kierowca z niego
dzisiaj to zimowki to za malo,moj maz jechal z lancuchami na kolach i bylo ok!!! nie mial problemu ,wiec dziwie sie kierowcom ,ze nie przygotowali sie na taki snieg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RITTA napisał:
dzisiaj to zimowki to za malo,moj maz jechal z lancuchami na kolach i bylo ok!!! nie mial problemu ,wiec dziwie sie kierowcom ,ze nie przygotowali sie na taki snieg
Właśnie jeszcze dzisiaj zimówki wystarczają w zupełności. Oczywiście mowa o dobrych zimówkach i umiejętności jazdy na nich. Rozumiesz - niskie obroty, delikatne ruszanie. Zimówki i diesel to coś pięknego na taką pogodę. Gdy już pod spodem oblodzi, to zimówki mogą też nie za wiele dać. Niemniej gratuluję rozważnego męża! Oby więcej takich kierowców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kieorwca napisał:
Właśnie jeszcze dzisiaj zimówki wystarczają w zupełności. Oczywiście mowa o dobrych zimówkach i umiejętności jazdy na nich. Rozumiesz - niskie obroty, delikatne ruszanie. Zimówki i diesel to coś pięknego na taką pogodę. Gdy już pod spodem oblodzi, to zimówki mogą też nie za wiele dać. Niemniej gratuluję rozważnego męża! Oby więcej takich kierowców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RITTA napisał:
dzisiaj to zimowki to za malo,moj maz jechal z lancuchami na kolach i bylo ok!!! nie mial problemu ,wiec dziwie sie kierowcom ,ze nie przygotowali sie na taki snieg
a ja jechalem tylko na zimowkach i tez nie mialem problemu jedyny problem to kierowcy jadacy 30km/h
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żadne służby drogowe nie sprawią by padający śnieg znikł niczym kamfora. Szczególnie wtedy gdy rozpoczyna się poranny szczyt. Nie da rady rozpiąć parasola nad każdą ulicą. Po białym też da się jeździć, trzeba tylko umieć. Dziwię się doświadczonym kierowcom ciężarówek, że ryzykowali jazdę w takich warunkach zamiast poczekać na parkingu. Trzeba pójść w slady innych krajów, bogatszych i z lepszą infrastrukturą, w których jak pada taki śnieg to po prostu zamyka się drogi, a odśnieża po ustaniu opadów. Po co wyrzucać pieniądze w błoto, śniegowe błoto... Stać nas na to...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...